o nas

warto wiedzieć

new

O nas

Jesteśmy jedną z największych firm na polskim rynku, która specjalizuje się w rekrutacji pracowników ze wschodu, procesach outsourcingowych oraz leasingu pracowników.

Jesteś pracodawcą, twoja firma stale się rozwija, potrzebujesz nowych pracowników? Chętnie się tym zajmiemy!

Posiadamy pięcioletnie doświadczenie oraz wykwalifikowany zespół specjalistów odpowiedzialny za proces rekrutacyjny oraz wszystkie procesy związane z legalizacją pobytu cudzoziemców na terenie Polski. Możemy pochwalić się dużą ilością stałych partnerów w Polsce i za granicą. Jesteśmy rzetelną firmą, a nasi partnerzy i zleceniodawcy są zadowoleni z owocnej współpracy.

Nasze doświadczenie pozwala nam na dobór odpowiednich pracowników i specjalistów ze Wschodu, którzy odpowiadają wymaganiom naszych partnerów.

Misją firmy ANGAST Sp. z o.o. jest rozwój i sukces naszych PARTNERÓW oraz szacunek i troska o naszych PRACOWNIKÓW. Rzetelnie i skutecznie pracujemy nad tym, aby nasi PARTNERZY mogli skupiać się na ciągłym rozwoju, a nasi PRACOWNICY są dumą, która decyduje o znaczeniu firmy i przyczynia się do umacniania jej pozycji na rynku.

Współpraca z naszą firmą pozwala naszym partnerom na uzupełnienie braków kadrowych oraz dobór odpowiedniego personelu. Przeniesienie całej odpowiedzialności na ANGAST Sp. z o.o. pozwala naszym partnerom skoncentrować siły na rozwoju przedsiębiorstwa.

Możemy się również pochwalić certyfikatem „Rzetelna Firma”.